РЕДЗЮК Анатолій Михайлович
Віце-президент ТАУ, керівник Центрального наукового центру, академік
Кандидат технічних наук, доцент, директор ДП “ДержавтотрансНДІпроект”, Заслужений працівник транспорту України, Президент Газової асоціації України, Відмінник освіти України

     Народився 2 лютого 1948 року у смт Рокитне Рокитнянського району Київської області. Освіта - вища, в 1971 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю - автомобільний транспорт. Автор 77 наукових праць, з них 14 - авторські свідоцтва на винаходи. Найбільшу увагу приділяє впровадженню у виробництво наукових розробок інституту, чим робить значний внесок у вдосконалення й підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту, зміцнення виробничих і наукових зв'язків інституту з підприємствами та організаціями інших країн.

     У 1998 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства транспорту України, нагрудним знаком “Почесний працівник транспорту Росії”, у 2000 році за значний особистий внесок у забезпечення автомобільного транспорту України законодавчою та нормативно-технічною базою, передовими технологіями нагороджений нагрудним знаком “Почесний працівник транспорту України”, у 2003 році нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у розвиток автомобільного транспорту України, у 2004 році за вагомий особистий внесок у розвиток автомобільного транспорту, високий професіоналізм Указом Президента України присвоєно почесне звання “Заслужений працівник транспорту України”. За значний внесок у підготовку фахівців автомобільного транспорту нагороджений нагрудним знаком “Відмінник освіти”.